Ako si správne vybrať firmu?

 

Uvažujete nad realizáciou zasklenia Vašej lodžie, balkóna, či terasy? Na trhu je dnes množstvo firiem, ktoré ponúkajú zasklievanie. Ako si však spomedzi ne vybrať? A správe!

 

My Vám v rozhodovaní pomôžeme:
V prvom rade je potrebné nájsť firmu, ktorá seriózne podniká, a má dostatočné portfólio na uspokojenie potrieb zákazníka. Slušný kontakt a komunikácia so zákazníkom nie je v dnešnej dobe žiaľ úplnou samozrejmosťou. Niektorí zákazníci zvažujú zasklenie čo najlacnejšie, a neuvedomujú si, že riskujú. Cena by preto nemala byť pre Vás prvotné kritérium. V prípade realizácie prostredníctvom našej firmy platí zásada: kvalita = cena!

Kvalita stavebnej práce sa skôr, či neskôr prejaví. Exteriérové realizácie neodpustia ani najmenší nedostatok, či už v použitých stavebných, výplňových a spojovacích materiáloch, technickom zostavení, i samotnej montáže. Zasklenie nie je na rok – dva, ale na desaťročia. Nemusíte dlho rozmýšľať, či váhať. Spoločnosť ALUVIS, s.r.o. ste si vybrali správne, a Vašou starosťou už je doplniť systém z našej ponuky pod jednou značkou, keďže ľahké a pevné hliníkové konštrukcie dnes predstavujú jednotku na trhu.